Co robimy?

Jesteśmy mediożercami. Mamy wyrafinowane podniebienia, ale nie stronimy od filmowego fast foodu. Oglądamy, słuchamy, czytamy, gramy, chłoniemy fabuły. I będziemy rozmawiać. Będziemy namolnie grzebać w garnku kina, wyszukując co smaczniejsze kąski i delektując się nimi. Będziemy sięgać po nowości w menu, ale i klasyczne, warte polecenia dania będą trafiać na nasz stół.

Jesteśmy mediożercami. Będziemy szli tam, gdzie filmy nas zawiodą – często poza kinematografię, w gąszcz gier, książek, muzyki i komiksów. Jesteśmy wybredni, bo warto być wybrednym. Jesteśmy bezlitośni, bo złe kino nie zasługuje na Waszą uwagę. Jesteśmy precyzyjni, dobitni i ironiczni, ale można na nas polegać. Znamy dobre kino, znamy kino złe. Znamy kino kiczu, maestrię formy, znamy eksperyment i znamy klasykę. Podzielimy się wiedzą.

Jesteśmy mediożercami. Epizody naszego podcastu to triumf dyscypliny nad niespokojną chęcią rozmawiania o kinie do białego rana. Dajemy wam skondensowaną porcję tego, co najchętniej robilibyśmy non-stop. Poświęcamy w nich miejsce nowościom i obrazom z przeszłości, zwyczajnie wartym grzechu. Nowości inspirują nas do poszukiwań, do porównań, do analiz. Mało jest w „Po Seansie” zwyczajnej recenzji czy wrażeń, więcej powiązań, eksploracji. Dogłębnie, kulturalnie, zawsze w punkt i na temat.

Jesteśmy mediożercami. Trwamy w ciągłym kontakcie z Wami na naszej stronie, w mediach społecznościowych. Odpowiadamy, kłócimy się, argumentujemy, ale przede wszystkim chętnie słuchamy. Nic nas bowiem nie cieszy tak, jak dyskusja o filmie, dyskusja o mediach.

Jesteśmy mediożercami i zapraszamy do wspólnego stołu!

Komentarze są wyłączone.